מרכז גריאטרי

 
 

 

ברוכים הבאים לגיל-עד - מרכז גריאטרי ציבורי

גיל-עד - הינו מוסד ללא כוונת רווח, שכל הכנסותיו מושקעות לטובת דייריו, וכל מטרתו להעניק להם טיפול אוהב ולמלא את חייהם במשמעות. הצוות במקום דואג לכל דייר ולמשפחתו לתנאים הטובים ביותר, המותאמים לצורכיהם האישיים.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחה חמה עם נשמה ענקית – משפחת גיל-עד.
 

 ברוכים הבאים לגיל-עד - מרכז גריאטרי ציבורי
צוות רפואי 24 שעות ביממה

צוות רפואי 24 שעות ביממה
צוות גיל-עד מורכב מאנשי מקצוע מוסמכים, שעוברים כל העת הכשרות ייעודיות, ההופכות כל עובד למומחה בתחומו. ההשקעה רבת השנים בצוות הוותיק והקבוע גיבשה נבחרת של אנשים מקצועיים ואכפתיים במיוחד, הקשורים למקום ועובדים בשיתוף פעולה - ממש כמו משפחה. הודות לייחודו ולמצוינות, משמש גיל-עד כמרכז לימוד לאנשי מקצוע רבים מתחומים שונים.

מיקומו של גיל-עד, במתחם תל השומר – בקרבה מרבית לבית החולים שיבא, מציע ביטחון מרבי. בזכות רופא הנמצא במרכז 24 שעות ביממה, צוות הטיפולי מיומן ואישור ייחודי ממשרד הבריאות למתן טיפול תרופתי תוך ורידי למחלות חריפות במקום.
 

אצלנו, הדייר באמת במקום הראשון

בגיל-עד מאמינים שכל דייר הוא עולם ומלואו, ומטפלים בו בגישה זו. לכן, התאמה אישית היא הקו המנחה, בין אם מדובר בהכנת עזרים רפואיים דוגמת סד, ריפוד מיטה וכיסא גלגלים, ובין אם מדובר בטיפול סיעודי מותאם אישית או בהדרכת הדייר בפעילויות השונות – בדיוק על פי אופיו ויכולותיו.

כל דייר בגיל-עד נהנה מיחס אישי אוהב ומכבד, מחופש בחירה מרבי בכל תחום ומדאגה לצרכים האישיים, תוך מתן דגש על ייחודיותו של כל דייר ודייר. המטרה היא, שכל דייר יוכל תמיד להרגיש בבית.
 

 אצלנו, הדייר באמת במקום הראשון

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר